1. Wed, 1 May
  2. Start
    End
    Venue
    Event
    Schedule
    Results
  3. 9:00 am
    12:00 pm
  4. Fiji Netball Team
    vs
    SAASTA Red
    Brunei Darussalam
    vs
    Pints NT
    Singapore
    vs
    Palmerston NT
    1st Brigade Netball
    vs
    SAASTA Black
    - Gold
    - Silver
    - Bronze
    - Winner
  5. 6:00 pm
    9:00 pm
  6. Brunei Darussalam
    vs
    1st Brigade Netball
    Fiji Netball Team
    vs
    Singapore
    Pints NT
    vs
    SAASTA Black
    SAASTA Red
    vs
    Australian Defence Force
    - Gold
    - Silver
    - Bronze
    - Winner
  1. Thu, 2 May
  2. Start
    End
    Venue
    Event
    Schedule
    Results
  3. 9:00 am
    12:00 pm
  4. Brunei Darussalam
    vs
    SAASTA Black
    Singapore
    vs
    SAASTA Red
    1st Brigade Netball
    vs
    Pints NT
    Australian Defence Force
    vs
    Palmerston NT
    - Gold
    - Silver
    - Bronze
    - Winner
  5. 6:00 pm
    9:00 pm
  6. Australian Defence Force
    vs
    Fiji Netball Team
    Palmerston NT
    vs
    SAASTA Red
    Pints NT
    vs
    1st Brigade Netball
    Brunei Darussalam
    vs
    SAASTA Black
    - Gold
    - Silver
    - Bronze
    - Winner
  1. Fri, 3 May
  2. Start
    End
    Venue
    Event
    Schedule
    Results
  3. 9:00 am
    10:30 am
  4. Palmerston NT
    vs
    Fiji Netball Team
    Australian Defence Force
    vs
    Singapore
    - Gold
    - Silver
    - Bronze
    - Winner
  5. 6:00 pm
    9:00 pm
  6. Semi Final: Fiji Netball Team
    vs
    Brunei Darussalam
    Playoff for 7th: Palmerston NT
    vs
    1st Brigade Netball
    Semi Final: ADF
    vs
    Pints NT
    Playoff for 5th: Singapore
    vs
    SAASTA Black
    - Gold
    - Silver
    - Bronze
    - Winner
  1. Sat, 4 May
  2. Start
    End
    Venue
    Event
    Schedule
    Results
  3. 10:30 am
    1:45 pm

    Finals

  4. Bronze Medal Match: Brunei Darussalam
    vs
    Pints NT
    Gold Medal Match: Fiji Netball Team
    vs
    ADF
    - Gold
    - Silver
    - Bronze
    - Winner