1. Sun, 28 Apr
  2. Start
    End
    Venue
    Event
    Schedule
    Results
  3. 4:30 pm
    6:00 pm
  4. Women: NT Yapas
    vs
    Timorese Fugees
    - Gold
    - Silver
    - Bronze
    - Winner
  5. 6:00 pm
    8:30 pm
  6. Women: Aus Indigenous Koalas
    vs
    Darwin Invitational
    Men's A: Timorese United
    vs
    NT Wha Whas
    Men's B: Northern Knights
    vs
    Aus Indigenous Roos
    - Gold
    - Silver
    - Bronze
    - Winner
  1. Mon, 29 Apr
  2. Start
    End
    Venue
    Event
    Schedule
    Results
  3. 5:00 pm
    9:30 pm
  4. Men's B: Aus Indigenous Roos
    vs
    Acehnese, Indonesia
    Women: Aus Indigenous Koalas
    vs
    NT Yapas
    Men's B: 1st Brigade
    vs
    Northern Knights
    Men's A: NT Wha Whas
    vs
    Macau, China
    Women: Singapore
    vs
    Timorese, Fugees
    - Gold
    - Silver
    - Bronze
    - Winner
  1. Tue, 30 Apr
  2. Start
    End
    Venue
    Event
    Schedule
    Results
  3. 9:00 am
    4:00 am
  4. Men B: Timor Leste
    vs
    Acehnese, Indonesia
    - Gold
    - Silver
    - Bronze
    - Winner
  5. 5:00 pm
    9:30 pm
  6. Men B: 1st Brigade
    vs
    Australian Indigenous Roos
    Men A: Timorese United
    vs
    Marines
    Women: NT Yapas
    vs
    Singapore
    Women: Timorese Fugees
    vs
    Darwin Invitational
    Men B: Timor Leste
    vs
    Northern Knights
    - Gold
    - Silver
    - Bronze
    - Winner
  1. Wed, 1 May
  2. Start
    End
    Venue
    Event
    Schedule
    Results
  3. 5:00 pm
    9:30 pm
  4. Men B: 1st Brigade
    vs
    Timor Leste
    Women: Timorese Fugees
    vs
    Australian Indigenous Koalas
    Men A: NT Wha Whas
    vs
    Marines
    Women: Darwin Invitational
    vs
    Singapore
    Men A: Timorese United
    vs
    Macau, China
    Men B: Northern Knights
    vs
    Acehnese Indonesia
    - Gold
    - Silver
    - Bronze
    - Winner
  1. Thu, 2 May
  2. Start
    End
    Venue
    Event
    Schedule
    Results
  3. 5:00 pm
    9:30 pm
  4. Women: Singapore
    vs
    Australian Indigenous Koalas
    Men A: Marines
    vs
    Macau, China
    Women: Darwin Invitational
    vs
    NT Yapas
    Men B: Acehnese
    vs
    1st Brigade
    Men B: Timor Leste
    vs
    Australian Indigenous Roos
    - Gold
    - Silver
    - Bronze
    - Winner
  1. Fri, 3 May
  2. Start
    End
    Venue
    Event
    Schedule
    Results
  3. 9:00 am
    4:00 pm
  4. Women's Semis: Aus Indigenous Koalas
    vs
    NT Yapas
    Women's Semis: Singapore
    vs
    Darwin Invitational
    Men's Semis: NT Wha Whas
    vs
    Aus Indigenous Roos
    Men's Semis: Northern Knights
    vs
    Timorese United
    - Gold
    - Silver
    - Bronze
    - Winner
  1. Fri, 3 May
  2. Start
    End
    Venue
    Event
    Schedule
    Results
  3. 5:00 pm
    9:00 pm
  4. Women's Gold: Aus Indigenous Koalas
    vs
    Singapore
    Women's Bronze: NT Yapas
    vs
    Darwin Invitational
    Men's Gold: Aus Indigenous Roos
    vs
    Northern Knights
    Men's Bronze: NT Wha Whas
    vs
    Timorese United
    - Gold
    - Silver
    - Bronze
    - Winner